Certyfikaty i wyróżnienia

Diamenty Forbesa

forbes01

Podziękowania za współpracę

nagr01 nagr02

W wyniku auditu przeprowadzonego przez Międzynarodową Jednostkę Certyfikującą TÜV Management Service w 2004 roku otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający, że nasze procedury zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji:

   maszyn włókienniczych oraz automatycznych ciągów włókienniczych
   skrzyń biegów do ładowarek
   wciągarek
   urządzeń i instalacji techniki ochrony środowiska oraz obróbki metali

są zgodne z międzynarodową normą ISO 9001:2000.

Uzyskanie tego certyfikatu jest dla nas kolejnym zrealizowanym etapem w procesie doskonalenia produktów i usług oraz umacniania zaufania naszych klientów i partnerów.

certde certpl

Ranking dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”:

W 2005 roku wzięliśmy udział w rankingu dziennika gospodarczego „Puls Biznesu” – „Gazele Biznesu”, dla najdynamiczniej rozwijających się firm.
Dziennik ten po raz kolejny wyłonił firmy, które niezależnie od koniunktury gospodarczej, z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych.
Miło nam poinformować, iż dołączyliśmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu

 gazela_biznesu

Międzynarodowe Targi Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008

Serdecznie informujemy,że nasza firma wzięła udział w 31. Międzynarodowych Targach Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008, które w dniach 22-26 września odbyły się Moskwie. Nasza oferta i program produkcji wzbudziły szerokie zainteresowanie spośród przedsiębiorców i producentów z Rosji i krajów sąsiadujących. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. W tym miejscu firma FALUBAZ SA składa również podziękowania Wydziałowi Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie, w szczególności Pani dr Ewie Fischer [I Sekretarz] i Panu Markowi Zielińskiemu [I Radca, Kierownik Wydziału] za przygotowanie stoiska, informacji o firmie w wydawnictwach branżowych ]oraz prezentacji oferty eksportowej i produkcyjnej w Ambasadzie RP dla firm rosyjskich sektora przemysłu tekstylnego.

Chcielibyśmy także złożyć serdeczne podziękowania Panu Borysowi Mihajlowiczowi Fominowi, prezydentowi Rosyjskiego Stowarzyszenia Przemysłu Lekkiego, za odwiedzenie stoiska i zapoznanie się z profilem produkcji firmy FALUBAZ SA oraz udział w prezentacji naszej firmy w Ambasadzie RP w Moskwie. Podczas tego spotkania firma FALUBAZ SA otrzymała – prezentowany poniżej – pamiątkowy dyplom za udział w 31. Międzynarodowych Targach Przemysłu Lekkiego TEXTILLEGPROM 2008

dyplom